Pro dlužníky

Vítáme Vás na stránkách společnosti ISALIS v.o.s., jejímiž ohlášenými společníky a insolvenčními správci jsou pánové JUDr. Jiří Vlasák, Mgr. Jiří Andrýsek, Mgr. Jan Turyna, Mgr. Martin Šenkýř, Mgr. Marek Prchlík a JUDr. Štěpán Kratěna, PH.D. Obsah těchto stránek je určen především pro dlužníky, kterým byla společnost ISALIS v.o.s. ustanovena do funkce insolvenčního správce.

Touto cestou si Vás dovolujeme požádat o zaslání Vašich kontaktních údajů, tj. telefonického a e-mailového spojení, a to prostřednictvím e-mailové korespondence do schránky info@isalis.cz, případně poštou na adresu ISALIS v.o.s., Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha.

Bezprostředně po ustanovení do funkce insolvenčního správce zasíláme všem dlužníkům doporučeně sdělení správce s našimi kontaktními údaji a úvodními informacemi. Nechcete-li čekat na doručení předmětného sdělení, můžete se na nás obrátit již nyní na tel. 296 789 789.

VÝPLATA NEZABAVITELNÉ ČÁSTI PŘÍJMU

Insolvenční správce vyplácí finanční prostředky připsané na jednotlivé účty majetkové podstaty v souladu s § 16 písm. b), vyhlášky č. 121/2019 Sb., nejpozději do 5 pracovních dnů od připsání všech očekávaných plateb na účet majetkové podstaty, a to na základě mzdových či jiných potvrzení o příjmech dlužníka.

Rozpočet přijatých plateb probíhá VŽDY v úterý.

Výplatu je možné provést POUZE jsou-li na účet majetkové podstaty připsány všechny očekávané platby a doložil-li dlužník veškeré doklady o příjmu (výplatní páska, doklad o vyplacené nemocenské apod.).

S ohledem na administrativní proces insolvenční správce upozorňuje, že platby, které budou na účet majetkové podstaty poukázány v úterý po 8:00, budou do rozpočtu zahrnuty až v následujícím týdnu.  

Jsme si vědomi, že insolvenční řízení může být pro mnohé složitým informačním bludištěm a proto zde uvádíme několik důvěryhodných zdrojů, které Vám mohou být zcela jistě nápomocny při hledání odpovědí na Vaše otázky.

  1. insolvenční rejstřík: https://isir.justice.cz/isir/common/index.do
  2. insolvenční kalkulátor splátek: https://insolvence.justice.cz/kalkulator-splatek/
  3. slovníček pojmů: https://insolvence.justice.cz/slovnik-insolvencnich-pojmu/
  4. často kladené dotazy: https://insolvence.justice.cz/dluznik-caste-dotazy/
  5. informace k častým důvodům stížnosti na správce: https://insolvence.justice.cz/kontakt-jsem-dluznik/#chci-podat-stiznost-na-insolvencniho-spravce

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám a my Vám odpovíme.

Děkujeme,

tým ISALIS v.o.s.