Pro dlužníky

Vítáme Vás na stránkách společnosti ISALIS v.o.s., jejímiž ohlášenými společníky a insolvenčními správci jsou pánové JUDr. Jiří Vlasák, Mgr. Jiří Andrýsek, Mgr. Jan Turyna, Mgr. Martin Šenkýř, Mgr. Marek Prchlík a JUDr. Štěpán Kratěna, PH.D. Obsah těchto stránek je určen především pro dlužníky, kterým byla společnost ISALIS v.o.s. ustanovena do funkce insolvenčního správce.

Touto cestou si Vás dovolujeme požádat o zaslání Vašich kontaktních údajů, tj. telefonického a e-mailového spojení, a to prostřednictvím e-mailové korespondence do schránky info@isalis.cz, případně poštou na adresu ISALIS v.o.s., Jankovcova 1518/2, 170 00 Praha.

Bezprostředně po ustanovení do funkce insolvenčního správce zasíláme všem dlužníkům doporučeně sdělení správce s našimi kontaktními údaji a úvodními informacemi. Nechcete-li čekat na doručení předmětného sdělení, můžete se na nás obrátit již nyní na tel. 296 789 789.

Jsme si vědomi, že insolvenční řízení může být pro mnohé složitým informačním bludištěm a proto zde uvádíme několik důvěryhodných zdrojů, které Vám mohou být zcela jistě nápomocny při hledání odpovědí na Vaše otázky.

  1. insolvenční rejstřík: https://isir.justice.cz/isir/common/index.do
  2. insolvenční kalkulátor splátek: https://insolvence.justice.cz/kalkulator-splatek/
  3. slovníček pojmů: https://insolvence.justice.cz/slovnik-insolvencnich-pojmu/
  4. často kladené dotazy: https://insolvence.justice.cz/dluznik-caste-dotazy/
  5. informace k častým důvodům stížnosti na správce: https://insolvence.justice.cz/stiznost-na-insolvencniho-spravce/casto-podavane-stiznosti/

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám a my Vám odpovíme.

Děkujeme,

tým ISALIS v.o.s.