Rodinný dům 290 m2, Blatná

Adresa - GPS: 49.4012767,13.856408099999953

Podrobnosti

Spisová značka KSCB 44 INS 7109/2016
Způsob zpeněžení prodej mimo dražbu
Zprostředkovatel RE-MAX

Pověřený realitní makléř Ing. Miroslav Hodina
Cena 1 600 000 Kč

Popis nemovitosi

Obec Blatná
AdresaBlatenka 7
Celková výměra991 m2
Zastavěná plocha598 m2
Zahrada393 m2
Přípojka na elektřinuANO
Přípojka na studnuANO
Vytápěníústřední na tuhá paliva
Ohřev vodybojler
Příslušenstvívyhřívaný bazén zahradní dřevostavba

Popis

Město Blatná se nachází v Jihočeském kraji, cca 23 km severně od města Strkaonice, cca 26 km severozápadně od města Písek a cca 33 km jižně od města Příbram. Jendá se o město se středně rozvinutou infrastrukturou a se středně rozšířenou nabídkou občanského vybavení. Ze vzdělávacích zařízení se ve městě nachází mateřské, základní a střední odborné školy. Zdravotní péči ve městě zajišťuje poliklinika a lékárny.Ve městě se dále nachází pošta, kino, muzeum, knihovna, obchodní centra a supermarkety. Dopravní obslužnost města zajišťují autobusy a vlaky.

Na pozemku stojí rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonových tašek v dobrém stavu. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou plastová. Okna jsou opatřena venkovními roletami. V domě je vytápěná podlaha.

V rodinném domě se nachází 2 byty. V bytě č. 1 je pokoj s keramickou dlažbou, kuchyň s keramickou dlažbou, předsíň s keramickou dlažbou, koupelna s keramickou dlažbou, WC a vanou, obývací pokoj s keramickou dlažbou a ložnice s keramickou dlažbou.

V bytě č. 2 se nachází předsíň s keramickou dlažbou, kuchyň s keramickou dlažbou, koupelna s keramickou dlažbou, s WC a vanou a ložnice s keramickou dlažbou.

Na pozemku je samostatně stojící objekt s obytným podkrovím. V přízemí objektu se nachází garáž, schodiště do podkroví, WC, dílna, koupelna se sprchovým koutem, kotelna a sklad. V podkrovím objektu je chodba, pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem, šatna, 2x pokoje.

Objekt s obytným podkrovím je součástí rodinného domu. K domu a objektu patří oplocená zahrada. Oplocení je dřevěné se zděnými sloupky z betonových prefabrikátů. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, vyhřívaný bazén a zahradní dřevostavba.

Vytápění rodinného domu je ústřední na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Nemovitost je napojena na přípojku elektřiny a studny.

Odkaz na realitního makléře: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/215916/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-290-m2-blatna

Nejnovější majetek na prodej

Zpeněženo

Přívěs za osobní automobil Agados

Insolvenční správce nabízí movitý majetek k prodeji mimo dražbu. Přívěs za osobní automobil Typ: Agados Handy 7NV 1 VIN: TKXHA71759ANS6071 První zaevidování: 29.7.2009 Technická prohlídka do 19.10.2022 Podmínky prodeje: – předmětný movitý majetek bude prodán nejvyšší učiněné nabídce, – kupující si předmět koupě odveze na svůj náklad, – kupní cena bude uhrazena před podpisem kupní […]

Rezervováno

Movitý majetek

Insolvenční správce v řízení pod sp. zn. KSCB 25 INS 31414/2013 zpeněžuje movitý majetek sepsaný v soupisu majetkové podstaty pod položkami č. 68 – 92, konkrétně se jedná o: č. 68 – Nákladní automobil SCANIA, RZ: 2C4 9268 č. 69 – Návěs SVAN F18, RZ: 2C8 8887 č. 70 – Hydraulická ruka PENZ 140 č. […]

Zpeněženo

Spoluvlastnický podíl 3/4 na rodinném domě v Rudolfově

Předmětem zpeněžení je spoluvlastnický podíl o velikosti 3/4 na rodinném domě v Rudolfově.   Jedná se o samostatně stojící, patrový rodinný dům. Konstrukce budovy je zděná, technický stav odpovídá dobré údržbě. Fasáda budovy je zateplená.   Nemovitost je napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu.   Nemovitost se nachází v severní zastavěné části města […]