Rodinný dům 290 m2, Blatná

Adresa - GPS: 49.4012767,13.856408099999953

Podrobnosti

Spisová značka KSCB 44 INS 7109/2016
Způsob zpeněžení prodej mimo dražbu
Zprostředkovatel RE-MAX

Pověřený realitní makléř Ing. Miroslav Hodina
Cena 1 600 000 Kč

Popis nemovitosi

Obec Blatná
AdresaBlatenka 7
Celková výměra991 m2
Zastavěná plocha598 m2
Zahrada393 m2
Přípojka na elektřinuANO
Přípojka na studnuANO
Vytápěníústřední na tuhá paliva
Ohřev vodybojler
Příslušenstvívyhřívaný bazén zahradní dřevostavba

Popis

Město Blatná se nachází v Jihočeském kraji, cca 23 km severně od města Strkaonice, cca 26 km severozápadně od města Písek a cca 33 km jižně od města Příbram. Jendá se o město se středně rozvinutou infrastrukturou a se středně rozšířenou nabídkou občanského vybavení. Ze vzdělávacích zařízení se ve městě nachází mateřské, základní a střední odborné školy. Zdravotní péči ve městě zajišťuje poliklinika a lékárny.Ve městě se dále nachází pošta, kino, muzeum, knihovna, obchodní centra a supermarkety. Dopravní obslužnost města zajišťují autobusy a vlaky.

Na pozemku stojí rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonových tašek v dobrém stavu. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou plastová. Okna jsou opatřena venkovními roletami. V domě je vytápěná podlaha.

V rodinném domě se nachází 2 byty. V bytě č. 1 je pokoj s keramickou dlažbou, kuchyň s keramickou dlažbou, předsíň s keramickou dlažbou, koupelna s keramickou dlažbou, WC a vanou, obývací pokoj s keramickou dlažbou a ložnice s keramickou dlažbou.

V bytě č. 2 se nachází předsíň s keramickou dlažbou, kuchyň s keramickou dlažbou, koupelna s keramickou dlažbou, s WC a vanou a ložnice s keramickou dlažbou.

Na pozemku je samostatně stojící objekt s obytným podkrovím. V přízemí objektu se nachází garáž, schodiště do podkroví, WC, dílna, koupelna se sprchovým koutem, kotelna a sklad. V podkrovím objektu je chodba, pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem, šatna, 2x pokoje.

Objekt s obytným podkrovím je součástí rodinného domu. K domu a objektu patří oplocená zahrada. Oplocení je dřevěné se zděnými sloupky z betonových prefabrikátů. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, vyhřívaný bazén a zahradní dřevostavba.

Vytápění rodinného domu je ústřední na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Nemovitost je napojena na přípojku elektřiny a studny.

Odkaz na realitního makléře: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/215916/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-290-m2-blatna

Nejnovější majetek na prodej

9 600 000 Kč

Prodej penzionu Červené Blato

Prodej areálu zaběhlého penzionu Červené Blato v krásné přírodě jižních Čech. Jedná se o 2 budovy, kde v první z nich se nachází 6 pokojů, ve druhé je 5 pokojů, apartmán a restaurace s kuchyní a zahrádkou. Každý pokoj je samostatně přístupný a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Celý objekt je po kompletní rekonstrukci. […]

16 025 000 Kč

Prodej rodinného domu a výrobního areálu pily

Prodej rozlehlého areálu, jehož součástí je dům, mimo jiné s krytým proskleným bazénem, určený k trvalému bydlení. Obytná část má 2 NP a je po částečné rekonstrukci – nová plastová okna, střecha i vnitřní prostory. Obytná část je v uzavřeném areálu zemědělské usedlosti bývalého Brouskova mlýna. Má vlastní studnu a odpad je sveden do čističky. […]

Zpeněženo

Kolový nakladač, Traktor lesní, Rypadlo kráčející speciální

Insolvenční správce JUDr. Jiří Vlasák, který byl ustanoven do funkce insolvenčního správce dlužníka Jaruška Maňásková s.r.o., jehož řízení je vedeno pod sp. zn.: KSCB 28 INS 10077 / 2016, aktuálně nabízí k prodeji dále specifikované položky majetkové podstaty. Jednotlivý stroje se prodávají samostatně. – pol. č. 9 – Kolový nakladač – pol. č. 10 – traktor […]