Byt se zahradou – Horšovský Týn – spoluvlastnický podíl

Adresa - GPS: 49.5064461,12.965686900000037

Podrobnosti

Spisová značka KSPL 65 INS 17288 / 2015
Způsob zpeněžení prodej mimo dražbu

Odhadní cena 618 000 Kč
Cena 618 000 Kč

Popis nemovitosi

MěstoHoršovský Týn - Lazce
Velikost3+kk
Vodaano
TopeníTuhá paliva

Popis

Nabídka ke koupi spoluvlastnického podílu o velikosti id. 1/2.

Jedná se o byt, který se nachází v obci Horšovský Týn, část obce Lazce.

K bytu náleží spoluvlastnický podíl o vel. id. 1/6 na pozemku, jehož součástí je budova bez č.p./č.e.

Bytová jednotka se nachází v cihlovém bytovém domě z roku 1913, objekt je rozdělen na 3 bytové jednotky.

Na budově je prováděna základní údržba, jsou nutné investice do oprav. Budova je napojena na vodovod a elektřinu, odkanalizování je provedeno do septiku. Vytápění a ohřev TÚV je řešeno v každém bytě individuálně.

Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží, se samostatným vstupem na úrovni prvního nadzemního podlaží (vlastní schodiště do patra).

Dispozice bytu je 3+kk,  podlahová plocha činí 123,8 m2. K bytu náleží půdní prostory. Koupelna je v původním provedení.

Ohřev TÚV je řešen bojlerem, vytápění kotlem na tuhá paliva.

Byt je v částečně v původním stavu, v dětském pokoji proběhly úpravy (nové podhledy, oprava podlah).

Budovu bez č.p./č.e. lze využít jako garáž, sklad tuhého paliva apod.

Stavba obsahuje 2 prostory pro garážování osobního vozidla, 2 sklady. Konstrukce je zděná, zastřešená pultovou střechou. Budova je provizorně napojena na elektřinu z bytového domu. Stavebně technický stav je podprůměrný, jsou nutné investice do oprav.

Uvedeným bytem je využívána 1 garáž a 1 sklad.

Další součástí jsou pozemky, které jsou využívány jako zahrada. Užívání mají vlastníci a uživatelé domu rozděleno na základě ústní dohody, přičemž s uvedeným bytem je spojeno užívání části se záhony, posezením, pergolou, kotcem pro psa a udírnou. Pozemek je oplocený.

Veškerá občanská vybavenost je dostupná v sídelní části Horšovského Týna.

 

 

 

 

Nejnovější majetek na prodej

Obrázek není k dispozici
Zpeněženo

100% obchodního podílu ve společnosti FADIS OSIVA s.r.o.

Insolvenční správce v rámci insolvenčního řízení sp. zn. KSPL 58 INS 15088 / 2018 zpeněžuje položku č. 4 soupisu majetkové podstaty – obchodní podíl o vel. 100% – FADIS OSIVA s.r.o. (IČO: 49192957) Zpeněžení probíhá formou výběrového řízení na portále e-drazby.cz viz odkaz níže. Výběrové řízení začíná 28.7.2022 a končí 27.8.2022. Veškeré informace naleznete v […]

Pronájem rekreačního tábora v Křivci

Společnost ISALIS v.o.s. nabízí k pronájmu rekreační tábor v Křivci, který dříve sloužil, jako rekreační tábor pro děti, pro sportovní aktivity aj..

Zpeněženo

Majetek prodejny uzenin

Společnost ISALIS v.o.s. (dále jen „IS“), která byla ustanovena do funkce insolvenčního správce dlužníka Uzeniny ze statku Kralovice s.r.o., jehož řízení je vedeno pod sp. zn.: KSPL 58 INS 14627 / 2018, nabízí k prodeji movitý majetek z prodejny Uzenin, (pobočka působila ve městě Příbram). Cenová nabídka musí být zaslána přes uvedený odkaz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=CvPKsddulEu2oalv17_1txzhzKMmbuFFu0gThPnk61VUQzNXOUxJV1FWVEJHMUVLMlZNU1ozMDZLMC4u Dotazy můžete zasílat na zpenezeni@isalis.cz nebo […]